Dowodziki.com

Szukasz dokumentów? Tylko u nas kupisz produkt najwyższej jakości za najlepszą cenę! 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na chwilę obecną jesteśmy JEDYNĄ FIRMĄ oferującą dokumenty kolekcjonerskie w Polsce. Nasza działalność jest LEGALNA dla tego że produkcja naszych dokumentów odbywa się za granicą, poza terytorium Polski oraz Unii Europejskiej, w kraju gdzie produkcja dokumentów kolekcjonerskich jest LEGALNA! Dodatkowo, zamawiając u nas nabywasz REKWIZYT FILMOWY/TEATRALNY czyli legalny produkt.

UWAGA! Nie popieramy nielegalnego wykożystywania naszego produktu! Cokolwiek robisz z naszym produktem, robisz na własne ryzyko! My nie bierzemy za to odpowiedzialności.

Nasze dokumenty kolekcjonerskie posiadają grawerowane wzory, tarkę, hologramy, mikrodruk, farbę OVI, druk UV (ultrafioletowy) i znaki braill'e jak w oryginale i są wliczone w cenę produktu! Nie pobieramy za nie dodatkowych opłat! Nasze produkty wykonywane sa z najlepszej jakosci materialow na profesjonalnych urządzeniach! Dbamy o dyskrecję, wszystkie dane przesłane przez Klienta po realizacji zamówienia są bezpowrotnie usuwane. Dzięki czemu nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo transakcji. Podana kwota jest to cena finalna do zapłaty bez różnych, dziwnych dopłat, które widujemy w ofertach firm konkurencyjnych. Bez gwiazdek i kruczków, bez ukrytych opcji. Zapraszamy do kontaktu - gwarantujemy opdowiedź na każdą wiadomość!

DLA CZEGO ZAMÓWIĆ WŁAŚNIE U NAS?

Po pierwsze dla tego że jako jedyni nie pobieramy dodatkowych opłat za zabezpieczenia. Tylko u nasz wszystkie hologramy, druk ultrafioletowy, wypukłości, itp są wliczone w cenę.

Po drugie, inne firmy już nie produkują dokumentów. Możesz nam zaufać w tej kwestii. Od czasu pamiętnego nalotu przez CBŚ na główną grupe produkujacą dokumenty kolekcjonerskie, na rynku pozostali tylko partacze i oszuści. Kupując gdzieś indziej niż u nas, narażasz się tylko na dwie możliwości: Albo przepłacisz za spartaczoną robotę, kupując np. za 500 euro, albo zostaniesz oszukany kupując gdzieś indziej jak ma to miejsce np na dokumenciki.net gdzie po zapłaceniu bitcoinami zostaniesz zwyczajnie "wyjebany" a sprzedawca więcej się nie odezwie.

My siedzimy w tym biznesie od lat, konkretnie od 2016r. Często sprawdzaliśmy jakość wykonania jak i kwestie rzetelności u naszej konkurencji. Zapewniamy że na dzień dzisiejszy nikt poza nami nie jest w stanie wyprodukować w 100% prawdziwie wykonanego dokumentu który jest dokładnym odzwierciedleniem 1:1.

Nie musisz nam wierzyć, poprostu kup dokument kolekcjonerski u naszej konkurencji i przekonaj się samemu. Gwarantujemy że albo zostaniesz wyjebany albo dostaniesz dokument wątpliwej jakości. Jesteśmy przekonani że jak wielu naszych zadowolonych klientów będziesz żałować że nie zamówiłeś u nas od razu.